Hatha jóga s Marťou L.

Co vás čeká?

Lekce hatha jógy bude probíhat jako jemná klasická 60-ti minutová lekce, která je  rozdělená do čtyř částí.

První část
Zaměřena na úvodní relaxaci, ve které po částech uvolníte celé tělo a zklidníte sebe i svůj dech. Budeme se společně snažit  odpoutat od vnějších podnětů a pokusíme se ze své hlavy vytěsnit vzpomínky i plány a zůstane nám prostor pro vnímáním svých pocitů a prožitků, které nám cvičení přináší.
Druhá část
V druhé části lekce jógy budeme provádět průpravná cvičení k uvolnění, k protažení svalů, k zlepšení pohyblivosti kloubů, posilovací cvičení působící v zažívacím traktu a cvičení, která uvolňují energetické bloky v souladu s dechem.
Třetí část
Ve třetí části hodiny jógy se budeme věnovat provádění zajímavých jógových´ásán . Ty budeme provádět bez úsilí, bez soutěžení s druhými nebo s vlastními možnostmi, vědomě řízeným pohybem v souladu s dechem a se zaměřením pozornosti do míst, která právě procvičujeme.  Budeme se věnovat i  pranajámickým technikám.
Čtvrtá část
V poslední části hodiny se ještě na krátkou chvíli uvolníme, potlačíme myšlenky a plány a vstřebáme pocity z cvičení.
Jóga je prožíváním každého okamžiku celou bytostí a pokud se to naučíte, přiblížíte se sami k sobě. Budete si lépe rozumět. Jóga je vlastně stáváním se přítomností, zažíváním své přirozenosti. Pokud se vám hned v józe vše nebude dařit, nevadí, máte možnost se pomocí jógy stát trpělivými.

ČTVRTEK 15:30 – 16:30

REZERVACE: ZDE , 774 607 711, loudova10@seznam.cz

VSTUPNÉ: 120 Kč

Podložky jsou k dispozici na místě nebo si můžete donést vlastní.