Knihy

KRKAVČÍ MATKA

Dobré lidé a jejich smysluplné projekty podporujme, a tak jsme se stali distribučním místem knih Krkavčí matky!

Sledovali jsme ji on-line. Když zavítala s přednáškou do Hradce, tak ji potkali i off-line. Nyní vám přinášíme její knihy do  Hradce i Pardubic…:) 

A pokud jste o Krkavčí matce dosud neslyšeli, tak jukněte ZDE.

Než se vydáte pro svou knihu, tak nás prosím kontaktujte na 775 388 131 nebo info@jogahk.cz, ať nepotkáte jen zavřené dveře.

OSOBNÍ ODBĚR: Karla IV. 1222, Hradec Králové, po domluvě možné předání i v Pardubicích  

Moje milá smrti 

Rok života po smrti mého milovaného manžela mi přinesl tolik krásných věcí, kolik jsem si nikdy nedokázala představit.
Skrz svůj osobní příběh chci zprostředkovat, že smrt se dá vnímat i jinak než ztráta. Že vedle hlubokého zármutku lze zažívat i hluboké, dechberoucí štěstí. Přeju si vrátit smrt zpátky do našich životů.

Tištěná kniha, 450 Kč, 278 stran

 

Ptáče jménem Ptáče

My dospěláci jsme obklopeni spoustou „jistot“ a „pravd“. A protože v takovém světě žijeme už dlooouho, zapomínáme se ptát, zda to, co považujeme za normální, je i dobré, přirozené a lidské.

Tištěná kniha, 295 Kč, 112 stran

 

Bylo nebylo doopravdy

Napadlo Vás někdy při čtení pohádek, že takhle se to přeci nikdy nemohlo doopravdy stát? Copak vlci nejsou v Čechách chránění, aby si do nich kdejaký myslivec od Červené Karkulky střílel? A co Růženka? Kdyby skutečně prospala 100 let, jak by si potom rozuměla s princem? Perníkové Ježibabě by se zase při prvním dešti rozmáčela střecha nad hlavou.

Tištěná kniha, 132 stran, 269 Kč

 

O naivním prasátku

Pohádky psané s nadhledem a humorem, u kterých se zasmějí i dospělí. Naivní Prasátko uteče z rodného dvorku a venku naráží na situace, které ho donutí zamyslet se a postavit se k reálnému světu čelem. V každé kapitole nabídne stále méně Naivní Prasátko malým čtenářům způsob, jak se v dané situaci zachovat a jak je možné se k ní postavit a aktivně ji řešit.

Tištěná kniha, 295 Kč, 112 stran