KUNDALINI JÓGA

REZERVACE ZDE

 

S SEBOU

  • pohodlné oblečení
  • polštářek na sezení
  • pití

Podložky a deky jsou k dispozici na místě nebo si můžete donést vlastní.

 

Kundalini jóga je komplexní metoda, která nás prostřednictvím asán (pozic), dechových technik, meditací a plné koncentrace na sebe vede k napojení na svou duši.  Umožňuje nám využít kreativní sílu k posílení tvořivosti, vědomí a k nastartování léčebných procesů v těle.

Každý jsme jedinečný, jinak vnímavý. V Kundalini józe neexistuje dobře nebo špatně. Můžete cítit energii silně, jemně nebo vůbec. Můžete dokonale zvládnout pozici nebo se do ní nedostat ani za x let praxe. Můžete snadno meditovat nebo vás dotěrné myšlenky ne a ne opustit. Jednou to může jít vše lehce a příště zase ne. Vše je možné a správné. V Kundalini józe je nejvíc důležitý osobní prožitek. Ten jde totiž rovnou do srdce, žádná slova tento zážitek nenahradí.

Kundalini jóga nás učí pracovat se svou energií, uvědomovat si ji a vstupovat do každé situace s cílem docílit rovnováhy.

 

CO VÁS ČEKÁ?

Délka každé lekce je 90 min. a její struktura je přesně daná, tj. po celém světě probíhají lekce stejně. Společně budeme procházet různá dechová cvičení, sestavy a meditace zaměřené na uvolnění napětí v těle a jeho očistu, posílení nervového systému, zvýšení odolnosti vůči nemocem, odstranění strachu či vědomou komunikaci. Během každé lekce vás také čeká dlouhá relaxace.

Lekce jsou otevřené ženám i mužům, na věku a fyzické kondici nezáleží. Zapojit se můžete kdykoliv. Kundalini jóga je vhodná také pro začátečníky. Pokud jste léčeni nebo sledováni pro nějaké onemocnění, konzultujte, prosím, předem svůj zájem praktikovat jógu s lékařem a lektorkou.