Meditace

Ne, nevstávám. Takhle brzy. Ne a ne!
Tak to známe velmi dobře. Když jsme jezdily na Oshovy meditace do Pardubic za Láďou Lebedou, budík zvonil každé ráno ve 4:45. Ale můžete nám věřit. Kdyby to nestálo za to, nikdo by nás z postele nevytáhl.

Skrze pohyb a fyzické uvolnění můžeme jednoduše ze svého těla vytřást bolístky, zloby, smutky, křivdy, které střádáme, aniž bychom si to uvědomili. Také se dobijeme energií na celý den.
Abyste nás brzy nezačaly nesnášet, nastavily jsme ranní vstávání o něco mírněji. Vždy jednou měsíčně v pátek od 6:45 můžeme společně začít den jinak než obvykle. Uvidíte ten rozdíl. Zkuste to.

Meditace dle Osha

„Jste-li orientováni na tělo, existují cesty, jak dosáhnout Boha prostřednictvím těla, protože i ono patří Bohu. Cítíte-li, že jste orientováni na srdce, pak je vaší cestou modlitba. Cítíte-li, že jste orientováni intelektuálně, je vaší cestou meditace.
Mé meditace jsou však odlišné. Snažil jsem se vytvořit metody, které by mohly používat všechny tři typy. Je v nich mnoho těla, mnoho srdce a mnoho intelektu. Všechny tři spolu souvisí a všechny tři působí na různé lidi různým způsobem. Tělo, srdce, mysl – všechny mé meditace mají stejný směr. Začínají tělem, procházejí mysl a překračují ji.“ OSHO

Kundalini meditace

Dynamická meditace

Čakrová meditace

a mnoho dalších….

Přihlaste se zde

Text by Sananda – www.shangrila.cz